PR internetowy

Proponujemy nowatorską na polskim rynku gamę usług. Poznaj nasze korzystne rozwiązania, których nie znajdziesz w innych serwisach PR.

Oferta wsparcia działań PR w Internecie obejmuje:

  • SEO-Przyjazny PR
    Web PR może być jeszcze bardziej skuteczny, jeśli podejdziesz do niego kreatywnie. Jest kilka sposobów, które mogą zmienić Twoje informacje prasowe w oręż walki w Internecie o najwyższe pozycje.
  • PR 2.0, Social Media
    PR to nie tylko konferencje i komunikaty prasowe czy prowadzenie portalu korporacyjnego w Internecie. Teraz najważniejsze są social media, a więc kanały bezpośredniego kontaktu z klientami firmy takie jak Facebook, Blip, Twitter, LinkedIn, GoldenLine.
  • PR Extra
    Nietypowe akcje promocyjne i PR. Jeśli myślisz, że są rzeczy niemożliwe w Public Relations, spróbuj nas przekonać, że tak właśnie jest. Nasi kreatywni pracownicy wyprowadzą Cię z błędu.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie kompletną akcję promocyjną z uwzględnieniem PR internetowego. Skontaktuj się z nami! >>

Czy wiesz, że…
Pozyskasz klientów dla swojej działalności, jeśli będziesz pierwszy w wynikach wyszukiwania. Możesz to osiągnąć dzięki: - SEO - reklamie online (AdWords) - PR internetowemu. SeoGO! umożliwia Ci wybranie jednej z tych metod lub połączenie ich w spójny plan marketingowy, który przyniesie znaczący wzrost przychodów i umożliwi Twojej firmie rozwój.

Zyski z Internetu są na wyciągnięcie ręki!

Czy warto zwlekać z daniem sobie takiej szansy? Skontaktuj się z nami i poznaj plan dla Twojej firmy!
Najnowsze wpisy