Dlaczego potrzebujesz strony internetowej i jej pozycjonowania

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto tworzyć swoją stronę internetową, przeczytaj ten artykuł i sprawdź, jak bardzo Twoje argumenty są słuszne. Jeśli masz już stronę www, zobacz do czego przydaje się pozycjonowanie.

Dzisiaj strona internetowa może kosztować nawet 200 zł. A jakie korzyści daje? Dzięki niej:

  • dotrzyj z informacją o istnieniu firmy do szerokiego grona Internautów,
  • pozyskaj klientów indywidualnych i biznesowych,
  • sprzedawaj bezpośrednio przez Internet,
  • pokaż swoje referencje i zadowolonych klientów,
  • pozwól na szybki kontakt z działem sprzedaży,
  • sprawniej zarządzaj promocjami i wyprzedażami,
  • skorzystaj z możliwości przeprowadzenia zakupów grupowych (Groupon itp.),
  • pokaż jak dojechać do siedziby firmy.

Jeżeli wahasz się, czy strona internetowa sprawdzi się w Twoim przypadku i jak najlepiej ją zaprojektować, skontaktuj się z nami, aby rozwiać swoje rozterki. Nasz kompetentny zespół wysłucha Cię i zaproponuje rozwiązanie!

Utworzenie własnej witryny internetowej to ważny, pierwszy krok do zaistnienia w Internecie. Jeżeli chcesz docierać do coraz szerszego grona potencjalnych klientów, rozważ skorzystanie z pozycjonowania (SEO). Czym jest pozycjonowanie i jak sprawdzi się w Twoim przypadku?

Pozycjonowanie polega głównie na pozyskiwaniu linków prowadzących do Twojej strony internetowej od innych witryn internetowych. Dzięki temu Twoja strona jest lepiej widoczna w wyszukiwarkach, bo umieszczana wyżej na liście wyników. Wydaje się to prostym zadaniem, jednak w praktyce może okazać się pracochłonne – zwłaszcza dla osób, które prowadzą biznes i nie chcą zagłębiać się w temat marketingu internetowego. Rozsądnym jest więc zlecenie tego działania wyspecjalizowanym zespołom, takim jak nasz.

Chcesz wiedzieć więcej i przekonać się, jak tanio i skutecznie pozyskiwać klientów przez Internet? Zapraszamy do rozmowy, skontaktuj się z nami >>

Tagged with: , ,
Posted in Poradnik marketingu internetowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Czy wiesz, że…
Pozyskasz klientów dla swojej działalności, jeśli będziesz pierwszy w wynikach wyszukiwania. Możesz to osiągnąć dzięki: - SEO - reklamie online (AdWords) - PR internetowemu. SeoGO! umożliwia Ci wybranie jednej z tych metod lub połączenie ich w spójny plan marketingowy, który przyniesie znaczący wzrost przychodów i umożliwi Twojej firmie rozwój.

Zyski z Internetu są na wyciągnięcie ręki!

Czy warto zwlekać z daniem sobie takiej szansy? Skontaktuj się z nami i poznaj plan dla Twojej firmy!
Najnowsze wpisy