Jak powstało SEOGO! Pozycjonowanie i Marketing Internetowy

Specjalizujemy się w marketingu internetowym oraz pozycjonowaniu – małych firm, średnich przedsiębiorstw i dużych korporacji. Dzięki rosnącej liczbie klientów, którzy otrzymują usługi na najwyższym poziomie, powstała odrębna marka – SEOGO!

Naszą ofertę mogą Państwo poznać w poszczególnych zakładkach serwisu www.seogo.pl – tutaj chcielibyśmy powiedzieć Państwu więcej o naszych początkach i drodze do sukcesu w tej branży.

Rozpoczęliśmy promocję pierwszych klientów w Internecie już w 2009 roku i przeprowadziliśmy ich przez różne zmiany algorytmów Google na przestrzeni wielu lat. Dzięki doświadczeniu w marketingu internetowym, które zdobyliśmy prowadząc działania w dużych korporacjach oraz pracując z małymi podmiotami gospodarczymi, jesteśmy w stanie dziś zaoferować elastyczne rozwiązania w tej dziedzinie.

Pierwsze kroki stawialiśmy promując własne serwisy turystyczne. Opisywaliśmy w blogu podróżniczym ciekawe wycieczki. Zauważyliśmy, że stosując kilka prostych trików, jesteśmy w stanie „wyskoczyć” w wyszukiwarce Google wyżej niż inni blogerzy. Tematyka ta zainteresowała nas na tyle, że zgłębialiśmy tajniki pozycjonowania (SEO) i wkrótce nasz portal turystyczny stał się jednym z najbardziej interesujących adresów w polskim Internecie.

W międzyczasie przez Internet przetoczyła się pierwsza fala euforii związanej z powstaniem mediów społecznościowych. Obserwowaliśmy i testowaliśmy wpływ Facebooka, Twittera, Blipa czy Google Plus na marketing internetowy oraz pozycjonowanie. Z czasem giganci internetowych społeczności zorientowali się, że ich serwisy są żyłą złota dla korporacji i wprowadzili opłaty za różnego rodzaju działania promocyjne w swoich sieciach. Dzięki naszemu doświadczeniu i proaktywnym działaniom w Internecie, klienci SEOGO! mogli i wciąż mogą płacić najmniejsze możliwe kwoty za aktywność w social media i akcje PR internetowego.

Najnowsze prognozy przewidują, że marketing w Internecie ewoluować będzie w kierunku content marketingu wysokiej treści. Do prowadzenia takich działań potrzebni są ludzie, którzy potrafią pisać teksty do Internetu, mają dużą kulturę osobistą, sprawność w tworzeniu artykułów, a jednocześnie umiejący kreatywnie operować słowem, grafiką i multimediami. Ważna jest też znajomość najnowszych trendów i wdrożeń aplikacji mobilnych, które również stają się ważnym orężem w internetowej promocji.

My to mamy.

Zapraszamy Państwa do poznania nas bliżej. Z chęcią pokażemy Wam nasze najlepsze osiągnięcia, wysokiej jakości działania marketingowe oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości związane z obecnością Państwa firmy w Internecie.

Skontaktuj się z nami teraz >>

Tagged with:
Posted in Nowości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Czy wiesz, że…
Pozyskasz klientów dla swojej działalności, jeśli będziesz pierwszy w wynikach wyszukiwania. Możesz to osiągnąć dzięki: - SEO - reklamie online (AdWords) - PR internetowemu. SeoGO! umożliwia Ci wybranie jednej z tych metod lub połączenie ich w spójny plan marketingowy, który przyniesie znaczący wzrost przychodów i umożliwi Twojej firmie rozwój.

Zyski z Internetu są na wyciągnięcie ręki!

Czy warto zwlekać z daniem sobie takiej szansy? Skontaktuj się z nami i poznaj plan dla Twojej firmy!
Najnowsze wpisy